שאלות ותשובות

Talk 2 Orbach הוקם על ידי יאיר אורבך, סטנדאפיסט בדימוס ומאסטר אטרקציות מגניבות בהווה. העסק מתעסק אך ורק באטרקציות מגניבות, מקוריות ונדירות ודוגל בחווית לקוח מושלמת. מחפשים משהו שעדיין לא ראיתם? Talk 2 Orbach.

במילה אחת – חוויה. שזו מילה ממש גרועה שמתארת כיף לא נורמלי ולכן נפרט. אנחנו מציעים חוויה בלתי נשכחת, משחקים ספורטיביים, מגבשים, וקורעים מצחוק. יש לנו את הציוד הטוב ביותר, מדריכים מקצועיים שיודעים לתפוס את הקהל, תוכנית עשירה ואת התמורה הכי טובה למחיר.

אנו מציעים פתרון גם לקבוצות קטנות של 10 משתתפים וגם לקבוצות גדולת של 1000 משתתפים (שיכולים לשחק כולם בו זמנית!!!) ואף למעלה מזה.

אנחנו מגיעים לכל מקום שתגידו לנו. גם כי אנחנו אוהבים את העבודה שלנו וגם כי מה לעשות, יש לנו ילדים בבית ולפעמים גם אנחנו צריכים שקט.

זה משתנה. עקרונית, מגרש דשא ישר, אולם ספורט, מגרש כדורסל אספלט ולפעמים אפילו כיתה יעשו את העבודה, תלוי בסוג הפעילות. כאשר מדובר במספר פעילויות במקביל, נצטרך שטח פעילות גדול יותר.

זו תשובה שהיינו שמחים לענות עליה כאן בשביל השקיפות, אך זה כמו להיכנס למכולת ולשאול "כמה עולה?". יש ב Talk2Orbach המון אפשרויות והמחיר יכול לנוע מ 1500 ₪ לפעילות הכי זולה לקבוצה קטנה ועד עשרות אלפי שקלים למאות אנשים בכמה פעילויות במקביל. לכן, הכי פשוט יהיה לכתוב לנו הודעת וואטסאפ באייקון הקטן שבתחתית המסך או לשלוח הודעה דרך צור קשר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים. מבטיחים לענות כמה שיותר מהר.

כמובן. אנו עובדים עם כל הגופים הגדולים במשק, צה"ל, רשתות חינוך, חברות, מתנ"סים, יישובים וגם עם אנשים פרטיים. נשמח לשלוח לכם כמה המלצות שתרצו. שנתחיל?

להמשך שיחה בווצאפ
1
מעוניינים בהצעת מחיר? שלחו לנו הודעה ←
שיחת ווצאפ עם Talk2Orbach
אהלן אהלן 👋
מחכים לשמוע מכם בצד השני ←